Trešdiena,
8.Decembris 2021
Vārda dienas: Gunārs, Gunis, Vladimirs, Клим, Клавдия, Петр Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sports

Jēkabpils novada pludmales volejbola turnīrs “Smiltis 2021”

03.08.2021
Komandu sporta spēļu cienītāji Jēkabpils novada “Sporta mēnesī” varēs izmēģināt spēkus vairākās sacensībās. Vienas no tiem būs pludmales volejbola turnīrs “Smiltis 2021”.

Sacensības notiks četros posmos, un katrs no tiem tiks aizvadīts citā vietā:

1. posms - 6. augustā sporta laukumā pie Biržu vecās pamatskolas, Podvāzes ielā 1, Salas pagastā. Pieteikuma anketa 

2. posms - 13. augustā sporta laukumā pie Aknīstes vidusskolas, Skolas iela 7, Aknīstē. Pieteikuma anketa

3. posms - 20. augustā Jēkabpils Mežaparkā. Pieteikuma anketa

4. posms - 27. augustā Zasas vidusskolas stadionā, Zaļā ielā 7, Zasā. Pieteikuma anketa

Sacensību sākuma laiks – plkst. 19.00.

Komandā jābūt ne vairāk par četriem spēlētājiem, tajā skaitā vismaz vienai sievietei.

Pieteikt komandu uz katru posmu var ne vēlāk kā dienu iepriekš līdz plkst. 13.00, aizpildot pieteikuma anketu, vai pie sacensību organizatora, sūtot pieteikumu uz dace.zarina@jekabpilssc.lv.

Tāpat katrai komandai jāaizpilda apliecinājums un jāiesniedz reģistrējoties pirms sacensību sākuma galvenajam tiesnesim, parakstoties par to, ka dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli un ka ievēros Ministru kabineta noteikumus nr. 360 “Epidemioloģiskas drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” prasības.

Katra posma 1.-3. vietas ieguvēji katrā vecuma grupā tiks apbalvoti ar balvām. 4. posma noslēgumā tiks apbalvoti turnīra kopvērtējuma 1. vietas ieguvēji.

Aicina, iepazīstieties ar turnīra nolikumu un pirms katra posma ne tikai piesakieties, izmantojot Google anketu, bet arī aizpildiet komandas apliecinājumu.


Avots : Jēkabpils sporta centrs


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Kultūras notikumu apskats 07.10.2021
Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
Svētīgi, Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš Sīkāk...
Vismaz trīs Jēkabpils domes deputāti iesaistīti kriminālprocesos
Pirms diviem gadiem radās aizdomas par nekvalitatīvu ielu remontu Jēkabpilī.
“Pirmkārt, sagaidīsim rezultātus, otrkārt, skatīsimies, kas tieši tur nav kārtībā, tad lemsim. Objektam ir piecu gadu garantija. Tagad es nevaru teikt, kas būs, ja būs. Paskatīsimies, kādi būs rezultāti. Jācer, ka tie būs labi,” sacīja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps ("Gods kalpot mūsu Latvijai") Sīkāk...
Vismaz trīs Jēkabpils domes deputāti iesaistīti kriminālprocesos
gan jau ievēlēs atkal un varēs tālāk šeptēt:) Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top