Piektdiena,
28.Janvāris 2022
Vārda dienas: Kārlis, Spodris, Прохор, Иван, Гаврила, Павел Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Sports

Jēkabpils bokseris Daniels Zagorskis izcīna zeltu Krievijā

10.12.2021

Jēkabpilietis Daniels Zagorskis, pārstāvot Latvijas bokseru izlasi starptautiskajā turnīrā “Dzintara cimdi” Krievijā, Kaļiņingradā, izcīnīja zelta medaļu un uzvarētāja kausu. Kopā turnīrā piedalījās 179 bokseri no astoņām valstīm. Daniels ir Latvijas izlases vadošais bokseris. Viņa treneris Sergejs Ščeglovs vada boksa klubu Jēkabpilī un veicina šī sporta veida attīstību ne tikai Jēkabpilī, bet visā Latvijā.

Jēkabpiliešiem medaļu birums Latvijas čempionātā spiešanā guļus

17.08.2021

Madonā noslēdzies Latvijas čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Lai arī sacensības nevarēja lepoties ar jauniem dalībnieku skaita rekordiem, taču daudzi atlēti izmantoja šo iespēju – sacensties pēc ilgstošajiem Covid-19 ierobežojumu liegumiem, arī konkurence dažās kategorijās bija ļoti sīva. Turnīra piedalījās arī Jēkabpils sporta centra komanda.

Nāc uz treniņu un iepazīsties ar MAMANET!

12.08.2021

Pirmdien, 16. augustā, Jēkabpils Mežaparka pludmales volejbola laukumā Jēkabpils sporta centrs sadarbībā ar Latvijas Tautas sporta asociāciju organizē MAMANET treniņu “Katra mamma var”, uz kuru īpaši ir aicinātas mammas, bet var piedalīties jebkurš interesents.

Jēkabpils novada pludmales volejbola turnīrs “Smiltis 2021”

03.08.2021

Komandu sporta spēļu cienītāji Jēkabpils novada “Sporta mēnesī” varēs izmēģināt spēkus vairākās sacensībās. Vienas no tiem būs pludmales volejbola turnīrs “Smiltis 2021”.

Augusts Jēkabpils novadā būs “Sporta mēnesis”

30.07.2021

Laikā, kad esam sailgojušies pēc kopīgām sportiskām aktivitātēm, Jēkabpils sporta centrs piedāvā aktīvi aizvadīt nevis tikai vienu dienu, bet gan veselu mēnesi. Augusts Jēkabpils novadā būs “Sporta mēnesis”, un iedzīvotājiem būs iespēja piedalīties vairāk nekā 40 dažādās aktivitātēs.

Jēkabpiliešiem lieliski panākumi Latvijas čempionātā kanikrosā ar suni

27.07.2021

24. jūlijā Iecavas novada “Salmiņos” notika Latvijas čempionāts kanikrosā ar šķēršļiem/”ZKK biatlons ar suni 2021”. Jēkabpili kuplā pulkā pārstāvēja sportisti no “JKK Lūšu ķepas”. Jēkabpilieši tika pie godalgotām vietām, kā arī komandu kopvērtējumā “Lūšu ķepas spēks” ieguva godpilno 2. vietu.

Velo - foto oriantēšanās Jēkabpilī

27.07.2021

EUROPE DIRECT Jēkabpils centrs sadarbībā ar Jēkabpils Agrobiznesa koledžu no 2021. gada 25. jūlija līdz 15. augustam organizē VELO – FOTO ORIENTĒŠANOS.

Sacensības pludiņmakšķerēšanā un spiningošanā Radžu ūdenskrātuvē

08.07.2021

Sestdien, 10. jūlijā Jēkabpils Radžu ūdenskrātuvē pulcēsies kaislīgākie makšķernieki, lai mērotos spēkiem Radžu ūdenskrātuves sezonas atklāšanas sacensībās pludiņmakšķerēšanā un spiningošanā, informē Jēkabpils sporta centrs.

Jēkabpils iedzīvotājus aicina uz bezmaksas vingrošanas nodarbībām

22.06.2021

Lai nodrošinātu kvalitatīvu un regulāru fizisko aktivitāti, Jēkabpils iedzīvotāji tiek aicināti pieteikties vingrošanas nodarbību cikliem projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) veselības veicināšanas pasākumā "Vingrošanas nodarbību cikls iedzīvotājiem grupās ".

Jēkabpils sporta skola aicina uz atklātajiem treniņiem

25.05.2021

Sports ir veselība, sports ir investīcija sevī, sports ir raksturs, spīts un neatlaidība! Ierobežojumu laikā nav viegli, nākas daudz pielāgoties, bet Jēkabpils Sporta skolas treneri un viņu audzēkņi zina, ka nav slikta laika, nav nepiemērotu apstākļu un dažādu citu iemeslu, ja vien ir vēlme piecelties no dīvāna, lai aktīvi darbotos!

Sākas Pasaules čempionāts hokejā

21.05.2021

Šodien, 21. maijā, Rīgā ar divām spēlēm vienlaikus sākas pasaules izcilāko hokejistu un aizrautīgāko sporta līdzjutēju gaidītākais notikums – Pasaules čempionāts hokejā, kas norisināsies līdz 6. jūnijam. Pulksten 16.15 kanālā 360TV uz ledus tiksies Krievijas un Čehijas izlases, savukārt kanālā 360TV Hokejs šajā laikā varēs sekot līdzi Vācijas un Itālijas duelim. Vēlāk plkst. 20.15 kanālā LTV7 tiks atklāts Latvijas valstsvienības starts, kad uz ledus plānota tikšanās ar Kanādas izlasi.

Fiziskās aktivitātes iedzīvotājiem vecumā no 54 līdz 63 gadiem

14.05.2021

Lai nodrošinātu kvalitatīvu un regulāru fizisko aktivitāti pilsētas iedzīvotājiem vecumā no 54 līdz 63 gadiem, iedzīvotāji aicināti pieteikties jaunajam vingrošanas nodarbību ciklam, kas tiks uzsākts 19. maijā projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) veselības veicināšanas pasākumā "Vingrošanas nodarbību cikls iedzīvotājiem grupās ".

“Noskrien Lieldienas!” un saņem svētku medaļu!

30.03.2021

Turpinot rubriku “Jēkabpils sporta centrs iesaka – skrien!”, no 1. līdz 5. aprīlim ikviens tiek aicināts pieņemt izaicinājumu “Noskrien Lieldienas!” – skrienot vai ejot sakrāt 10 km vai 20 km un saņemt īpašu Lieldienu medaļu.  

Jēkabpils šahisti turpina krāt pieredzi tiešsaistes turnīros

29.03.2021

23. martā interneta platformā lichess.org notika Nacionālā meistara un bērnu šaha trenera Georgija Makovska (1970 – 2019) piemiņas turnīri. Turnīrus organizēja Rīgas Šaha federācija- A turnīrs bija paredzēts pieaugušajiem spēlētājiem, otrs jeb B turnīrs bērniem.

Jēkabpils sporta centrs rīko spēli “Ziedu detektīvs”

05.03.2021

Marts ir ziedu un pavasara mēnesis un, gaidot 8. martu, kad visa pasaule ir vienos ziedos, arī Jēkabpils Mežaparkā būs saplaukuši visdažādākie pavasara vēstneši! Piedāvājam no 6. līdz 8. martam ikvienam doties aptuveni trīs kilometrus garā, košām puķēm rotātā pastaigā vai skrējienā pa Mežaparku un piedalīties spēlē “Ziedu detektīvs”! Tavs uzdevums būs, izmantojot QR kodu lasītāju, sekot norādēm un atminēt ceļā satiktās ziedu mīklas.

Apbalvoti Jēkabpils sporta laureāti 2020

16.02.2021

Tradicionālais Jēkabpils sporta laureātu sveikšanas pasākums šogad ir izpalicis, tomēr labākie Jēkabpils sportisti, komandas, treneri un sabiedriskie darbinieki, kas 2020. gadā godam nesuši Jēkabpils vārdu Latvijas un Baltijas sporta arēnās, ir apsveikti un godināti.

Krustpils saliņā pieejama slēpošanas trase

02.02.2021

No 1. februāra Krustpils saliņā ir pieejama distanču slēpošanas trase. Aptuveni 500 m garo trasi sagatavoja Jēkabpils sporta centra darbinieki.

Atļauts atrasties uz Radžu ūdenskrātuves ledus

02.02.2021

29.janvārī atcelts aizliegums atrasties uz Radžu ūdenskrātuves ledus, veicot grozījumus pagājušā gada 10.decembrī Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektora G. Goguļa izdotajā rīkojumā “Par aizliegumu atrasties uz Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā publiskās vietās esošajām ūdenstilpēm”.

Atkal būs pieejama ledus autotrase Mežaparkā

29.01.2021

Sestdien, 30. janvārī, plkst. 9.00 Jēkabpils Mežaparkā autobraucējiem atkal tiks atvērta ledus autotrase.

Nedēļas skaitlis
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Noskaidrota iespējamā vainīgā persona lielgabala demontāžā
Citēju Gundaru Kalvi no žurnālistes Elitas Veidemanes intervijas: ‘’ Labi, izteikšu salīdzinājumos. Iedomājieties: jūsu ģimenē ir noslepkavots kāds tuvs cilvēks. Slepkava ir aizlaidies, atstājot uz galda slepkavības ieroci – asiņainu dunci. Ar piekodinājumu, ka šo dunci nedrīkst aiztikt. Katru dienu jūs ejat garām šim asiņainajam rīkam, tas jums visu atgādina, bet jūs neko nevarat izmainīt. Un šajā – lielgabala – gadījumā pat nav runa par vienu cilvēku, ir runa par simtiem tūkstošu manu tautiešu, kurus iznīcinājis aisņainais padomju režīms. Tas ir slepkavības ierocis, ar kuru tika slepkavota latviešu nācija. Bet no varmāku puses ir pavēle: tu nedrīksti novākt šo slepkavības ieroci.’’. neatkariga.nra.lv/intervijas/369248-gundars-kalve-cilveks-kurs-nograva-jekabpils-okupantu-pieminekli-vinam-draud-cietums Gundars Kalve. Cilvēks, kurš nogrāva Jēkabpils okupantu “pieminekli”. Viņam draud cietums (nra.lv) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ???? Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. Sīkāk...
Kultūras notikumu apskats 07.10.2021
Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
Svētīgi, Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš Sīkāk...
Vismaz trīs Jēkabpils domes deputāti iesaistīti kriminālprocesos
Pirms diviem gadiem radās aizdomas par nekvalitatīvu ielu remontu Jēkabpilī.
“Pirmkārt, sagaidīsim rezultātus, otrkārt, skatīsimies, kas tieši tur nav kārtībā, tad lemsim. Objektam ir piecu gadu garantija. Tagad es nevaru teikt, kas būs, ja būs. Paskatīsimies, kādi būs rezultāti. Jācer, ka tie būs labi,” sacīja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps ("Gods kalpot mūsu Latvijai") Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top