Piektdiena,
28.Janvāris 2022
Vārda dienas: Kārlis, Spodris, Прохор, Иван, Гаврила, Павел Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Sabiedrība

Vakcinācijas autobuss kursē pa Jēkabpils novadu

10.12.2021

Jēkabpils novadā regulāri turpina kursēt vakcinācijas autobuss, kurā tiek veikta vakcinācija pret Covid-19. Mobilais vakcinācijas punkts dodas gan uz Jēkabpils pilsētu, gan dažādiem Jēkabpils novada pagastiem.

Par aizliegumu atrasties uz Jēkabpils novada ūdenstilpju ledus

10.12.2021

Papildināts 7.decembrī izsludinātais rīkojums, kas nosaka aizliegumu atrasties uz Jēkabpils novada teritorijā publiskajās vietās esošajām ūdenstilpēm.

Paaugstināts NĪN mājokļiem, kuros nav deklarētu personu

29.11.2021

Jēkabpils novada pašvaldība informē par paaugstinātas NĪN likmes piemērošanu mājokļiem, kuros nav deklarēta neviena persona.

Publisko teritoriju uzturēšana ziemas sezonā

29.11.2021

23. novembrī tika uzsākti ielu un ietvju kaisīšanas, kā arī sniega tīrīšanas darbi visā Jēkabpils pilsētas teritorijā. Atgādinām, ka arī šogad SIA “Jēkabpils pakalpojumi” pārziņā, galvenokārt, ir pilsētas ielu un publisko teritoriju uzturēšana.

Noslēgušies pārbūves darbi Oskara Kalpaka laukumā

07.10.2021

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” informē, ka 2021. gada 30. septembrī noslēgušies būvdarbi Oskara Kalpaka laukumā iepretim Jēkabpils Valsts ģimnāzijai.

Latvijas medicīnā izsludina ārkārtējo situāciju

07.10.2021

Valsts operatīvā medicīniskā komisija ceturtdien nolēmusi Latvijas medicīnas nozarē izsludināt ārkārtējo situāciju, aģentūrai LETA apstiprināja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Nedēļas otrajā pusē kļūs nedaudz siltāks

20.09.2021

Otrdien, mazinoties ciklona ietekmei, nokrišņi mitēsies, savukārt nedēļas nogalē valsti sasniegs plaša nokrišņu zona, tādēļ daudzviet gaidāms lietus un brāzmains vējš. Nedēļas otrajā pusē, vējam iegriežoties no dienvidu puses, Latvijā ieplūdīs siltāka gaisa masa, tādēļ naktīs gaisa temperatūra nebūs zemāka par +6° un arī dienas pakāpeniski kļūs siltākas.

Rēzeknē diskutēs par Latgales kultūrtelpas identitāti

20.09.2021

26. septembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notiks seminārs “Latgales kultūrtelpas identitātes jautājumi un tās aktuālie izaicinājumi”. Klātienē un tiešsaistē eksperti paudīs savu redzējumu par identitātes lomu valstiskuma stiprināšanā, uzsverot lokālās identitātes atbalsta nepieciešamību izglītības un kultūrtelpas veidošanā, latgaliešu valodas attīstīšanā.

Uzsāk ūdensapgādes sistēmas hlorēšanu

20.09.2021

SIA “Jēkabpils ūdens” informē, ka saskaņā ar 14.11.2017. Ministru kabineta noteikumiem Nr.671 "Dzeramā ūdens obligātās nekaitīguma un kvalitātes prasības, monitoringa un kontroles kārtība", laika periodā no šī gada 20.septembra līdz 24.septembrim tiks veikta ūdensapgādes sistēmas hlorēšana.

JRS atsāk Covid-19 pacientu uzņemšanu, vakcinācija notiek 2 kabinetos

13.09.2021

Iedzīvotājus aicina izmantot iespēju vakcinēties pret Covid-19 Jēkabpilī. No septembra Jēkabpils reģionālās slimnīcas Ambulatorajā daļā (poliklīnikā) darbojas 2 vakcinācijas kabineti – 1.stāvā 150.kabinets, bet otrajā stāvā – 213.kabinets. to darba laiks – darba dienās no pl.8:30-16:00, informē SIA "Jēkabpils reģionālā slimnīca" Sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Vindule.

Jēkabpils novadā šogad mācības uzsākuši 6326 izglītojamie

10.09.2021

Uz 2021. gada 1. septembrī Jēkabpils novada izglītības iestādēs mācības uzsākuši kopumā 6326 audzēkņi.

Studējošie no daudzbērnu ģimenēm var pieteikties stipendijai

10.09.2021

No 2021. gada 1. septembra jaunieši no daudzbērnu ģimenēm, kuri uzsāk studijas 2021. gada rudens semestrī, var pieteikties sociālajai stipendijai “Studētgods”, kas noteikta 160 eiro apmērā 10 mēnešus gadā. Pieteikšanās – līdz 20. septembrim.

Tuvākajās dienās vēl saglabāsies silts laiks

10.09.2021

Tuvākajās dienās vēl saglabāsies silts laiks - gaiss dienas gaišajās stundās iesils līdz +21…+25°. Sākot ar sestdienu, Latviju šķērsos vairākas nokrišņu zonas, kas daudzviet nesīs lietu, vietām iespējams arī pērkona negaiss. Jaunās nedēļas otrajā pusē, nokrišņiem mitējoties, Latvijā ieplūdīs aukstāka gaisa masa - naktīs un no rītiem gaidāmas salnas. 

VP atgādina par braukšanas ātruma ierobežojumiem skolu tuvumā

31.08.2021

Šonedēļ atsākoties mācībām klātienē, Valsts policija atgādina autobraucējiem skolu tuvumā ievērot drošu ātrumu – 30 kilometri stundā. Tāpat vecākiem vēl pirms Zinību dienas ar savām atvasēm jāizrunā arī satiksmes drošības noteikumi un labākais maršruts līdz bērna izglītības iestādei.

Vakcinācija pret Covid-19 Jēkabpilī

31.08.2021

1., 3., 8., 10., 15. septembrī liela mēroga vakcinācijas centrā Jēkabpils sporta hallē notiks tikai atkārtotās vakcinācijas (2. devas saņemšana), bet turpmākais vakcinācijas process (gan 1., gan 2. devas vakcinācija) notiks Jēkabpils reģionālās slimnīcas Ambulatorajā daļā.

Turpinās Daugavas kreisā krasta aizsargdambju pārbūve

31.08.2021

Jēkabpilī zem Daugavas tilta turpinās Daugavas kreisā krasta aizsargdambju pārbūve. Projekta laikā paredzēts veikt Daugavas kreisā krasta aizsargdambju savienošanu zem tilta, izveidojot uzbērumu ar atbalsta sienu, kurš tiek labiekārtots ar betona bruģa segumu gājēju un velosipēdistu pārvietošanās iespēju nodrošināšanai.

No 1. septembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Jēkabpils–Spuņģēni–Pļaviņas

31.08.2021

Lai skolēni, kuri dzīvo Krustpils pusē, varētu nokļūt Jēkabpils 3. vidusskolā un pēc tam – atpakaļ mājās, no 2021. gada 1. septembra maršruta Nr.6933 Jēkabpils–Spuņģēni–Pļaviņas autobuss, kas no pieturas Pļaviņas darbadienās izbrauc plkst.7.00, apstāsies pieturā Ventas iela.

No 1.septembra skaistumkopšanas pakalpojumi ar Covid sertifikātu

24.08.2021

No 2021. gada 1. septembra frizieru, manikīru, pedikīru un podologu pakalpojumu sniedzējiem ir nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 faktu, vai pēdējā pusgada laikā Covid-19 pārslimošanas faktu, vai testēšanas faktu, kā arī ir jāaizpilda precizētā Skaistumkopšanas un labsajūtas pakalpojumu sniedzēja paškontroles lapa.

Visas Jēkabpils novada izglītības iestādes mācību gadu sāks klātienē

23.08.2021

No 1.septembra izglītības ieguves process visās izglītības iestādēs tiks organizēts maksimāli klātienē, tā 19.augusta Jēkabpils novada pašvaldības Domes sēdē, informējot Jēkabpils novada vadību un deputātus, norādīja Jēkabpils izglītības pārvaldes vadītājs Juris Līcis.

Vides objektā “Gredzeni” iekārta pirmā jaunlaulāto atslēga

23.08.2021

Piektdien, 20.augustā, Jēkabpilī Kena parka vides objektā “Gredzeni” tika iekārta pirmā jaunlaulāto atslēga. Jaunlaulātie savu laulību noslēdza Jēkabpils pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā un pēc tam simboliski iekāra vides objektā savas mīlestības simbolu – atslēgu.

Izglītības iestādēs sākas līdz šim apjomīgākā Covid-19 testēšana

23.08.2021

Lai skolēniem būtu iespēja droši mācīties klātienē, no 23. augusta pamatizglītības, vidējās un profesionālajās izglītības iestādēs tiks sākta līdz šim Latvijā vienlaikus veiktā apjomīgākā Covid-19 testēšana. Lai process noritētu pēc iespējas raitāk, Veselības ministrija un Izglītības un zinātnes ministrija aicina visus iesaistītos būt saprotošiem un sekot izglītības iestāžu norādījumiem.

Jauno mācību gadu klātienē sāks visās izglītības pakāpēs

18.08.2021

Jaunajā mācību gadā izglītības ieguves process visās izglītības pakāpēs tiks organizēts klātienē, ievērojot Covid-19 infekcijas ierobežošanas pamatprincipus – regulāru informēšanu, distancēšanos, higiēnu un personas veselības stāvokļa uzraudzību – to paredz Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotie grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Noskaidroti vārdi Rīgas zooloģiskā dārza mazajiem lūsēniem

17.08.2021

Ir apkopoti balsojuma rezultāti par Jēkabpils aizbilstamo Rīgas zooloģiskā dārza lūsēnu vārdiem.

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas skolēniem piemeklē papildus telpas

13.08.2021

Sakarā ar Jēkabpils Valsts ģimnāzijas renovācijas darbu iekavēšanos, no 1.septembra mācībām paredzētais korpuss netiks pabeigts. Tāpēc šodien Jēkabpils novada domes finanšu komitejas sēdē tika izskatīts jautājums par papildus telpu piemeklēšanu 900m2 apmērā, kas nepieciešamas, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītības procesu 500 ģimnāzijas izglītojamajiem un radītu atbilstošus darba apstākļus 60 pedagogiem. Papildus telpas ir nepieciešamas līdz 2022.gada 1.janvārim.

Atvieglojumi staltbriežu medībām

11.08.2021

Ar 15. augustu varēs medīt līdz divus gadus vecus staltbriežu buļļus, izlietojot staltbriežu govs medību atļauju. Tas veicinās staltbriežu populācijas uzlabošanos, vienlaikus mazinot dzīvnieku radītos postījumus.

Klātienes mācību uzsākšanai nosaka obligātu skolēnu testēšanu

11.08.2021

Jaunajā mācību gadā mācībās klātienē skolēni varēs piedalīties ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kā arī ar apliecinājumu par Covid-19 negatīvu testa rezultātu – to paredz Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotie grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, kas šodien, 2021. gada 10. augustā, apstiprināti valdībā.

Izmaiņas apmeklētāju pieņemšanā Jēkabpils slimnīcā

11.08.2021

Saistībā ar būvniecības darbiem, kas norisinās projekta “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”” ietvaros, Jēkabpils slimnīcas apmeklētājiem ir jārēķinās ar vairākām izmaiņām.

Izmaiņas programmā “Latvijas goda ģimenes apliecība”

10.08.2021

Jēkabpils sociālais dienests informē, ka no Labklājības ministrijas saņemta informācija par izmaiņām programmā “Latvijas goda ģimenes apliecība”.

Saņēm signālus par iespējamu vakcinēšanās fakta, sertifikāta viltošanu

09.08.2021

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) publiskajā telpā saskatījis, kā arī saņēmis vairākus signālus, kas norāda uz iespējamu vakcinēšanās fakta vai sertifikāta viltošanu apmaiņā pret naudu vai citiem prettiesiskiem labumiem, aģentūra LETA noskaidroja KNAB.

Konkurss “SAŠĶIRO UN NODOD!”

09.08.2021

Lai motivētu iedzīvotājus ikdienā aktīvi un pareizi šķirot atkritumus, un vairotu sašķiroto atkritumu daudzumu, SIA “Jēkabpils pakalpojumi” izsludina šķirošanas konkursu, kurā ir iespēja gūt vērtīgas balvas.

« 1 2 3 ... 7 »
Nedēļas skaitlis
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Noskaidrota iespējamā vainīgā persona lielgabala demontāžā
Citēju Gundaru Kalvi no žurnālistes Elitas Veidemanes intervijas: ‘’ Labi, izteikšu salīdzinājumos. Iedomājieties: jūsu ģimenē ir noslepkavots kāds tuvs cilvēks. Slepkava ir aizlaidies, atstājot uz galda slepkavības ieroci – asiņainu dunci. Ar piekodinājumu, ka šo dunci nedrīkst aiztikt. Katru dienu jūs ejat garām šim asiņainajam rīkam, tas jums visu atgādina, bet jūs neko nevarat izmainīt. Un šajā – lielgabala – gadījumā pat nav runa par vienu cilvēku, ir runa par simtiem tūkstošu manu tautiešu, kurus iznīcinājis aisņainais padomju režīms. Tas ir slepkavības ierocis, ar kuru tika slepkavota latviešu nācija. Bet no varmāku puses ir pavēle: tu nedrīksti novākt šo slepkavības ieroci.’’. neatkariga.nra.lv/intervijas/369248-gundars-kalve-cilveks-kurs-nograva-jekabpils-okupantu-pieminekli-vinam-draud-cietums Gundars Kalve. Cilvēks, kurš nogrāva Jēkabpils okupantu “pieminekli”. Viņam draud cietums (nra.lv) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ???? Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. Sīkāk...
Kultūras notikumu apskats 07.10.2021
Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
Svētīgi, Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš Sīkāk...
Vismaz trīs Jēkabpils domes deputāti iesaistīti kriminālprocesos
Pirms diviem gadiem radās aizdomas par nekvalitatīvu ielu remontu Jēkabpilī.
“Pirmkārt, sagaidīsim rezultātus, otrkārt, skatīsimies, kas tieši tur nav kārtībā, tad lemsim. Objektam ir piecu gadu garantija. Tagad es nevaru teikt, kas būs, ja būs. Paskatīsimies, kādi būs rezultāti. Jācer, ka tie būs labi,” sacīja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps ("Gods kalpot mūsu Latvijai") Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top