Piektdiena,
28.Janvāris 2022
Vārda dienas: Kārlis, Spodris, Прохор, Иван, Гаврила, Павел Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Politika

Ģirģens aizejot paņēmis 'iPhone' telefonu

24.01.2022

Bijušais iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (Republika) no amata aizgājis līdzi paņemot dienesta telefonu, kuru pēc likuma būtu bijis jāatgriež valstij. Rezultātā viņa kādreizējo padoto nu tiesā par ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu, svētdien ziņo TV3 raidījums "Nekā personīga".

Andu Ķiploku ieceļ par Ābeļu, Dunavas un Dignājas pārvaldes vadītāju

29.12.2021

Šodien, 29.decembrī, Jēkabpils novada ārkārtas domes sēdē tika pieņemts lēmums iecelt par Ābeļu, Dunavas un Dignājas pārvaldes vadītāju Andu Ķiploku, informē Jēkabpils novada dome. 

Kariņš: Latvija aicina pastiprināt NATO klātbūtni reģionā

28.11.2021

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš svētdien, 28. novembrī, tiekoties ar Eiropas Komisijas priekšsēdētāju Urzulu fon der Leienu (Ursula von der Leyen) un NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu (Jens Stoltenberg), pārrunāja situāciju uz Eiropas Savienības (ES) robežas ar Baltkrieviju un kopējo drošības situāciju reģionā.

Spriež par Saskaņas līdera izdošanu kriminālvajāšanai

10.09.2021

Eiropas Parlamenta (EP) Juridiskā komiteja ceturtdien, 9. septembrī, sprieda par bijušā Rīgas mēra, pašlaik EP deputāta Nila Ušakova (“Saskaņa”) parlamentārās imunitātes atcelšanu. Tas notiek pēc Latvijas Ģenerālprokuratūras pirms gandrīz gada nosūtītā lūguma, lai varētu sākt kriminālvajāšanu pret Ušakovu.

Tiks pievērsta uzmanība dzimumu līdztiesības veicināšanai darba tirgū

16.08.2021

Tuvākajos divos gados īpaša uzmanība tiks pievērsta dzimumu līdztiesības veicināšanai darba tirgū, mazinot dzimumu stereotipus un īstenojot mērķētus pasākumus, lai mazinātu dzimumu segregāciju darba tirgū,  darba samaksas atšķirības starp sievietēm un vīriešiem un sniegtu atbalstu veiksmīgākai darba un ģimenes dzīves saskaņošanai.

Krīzes pabalsti partijas “Saskaņa” deputātiem

23.07.2021

Kompensācijas summa Latvijas Republikas Saeimas deputātiem, kuri pandēmijas laikā strādāja attālināti, pārsniegušas 200 000 eiro. Deputāti to motivē ar to, ka, neskatoties uz attālināto darbu, viņi šajā periodā atradās Saeimā, tāpēc daži tautas kalpi joprojām turpina saņemt kompensāciju par transportu un mājokli.

Vjačeslavs Dombrovskis augustā dibinās partiju

19.07.2021

Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis plāno augusta beigās dibināt savu politisko partiju, kas būs veidota uz nesen dibinātās biedrības "Republika 2030" "paveikto darbu pamata", aģentūrai LETA pastāstīja politiķis.

Jēkabpils novada dome izveido trīs pastāvīgās komitejas

09.07.2021

8. jūlija Jēkabpils novada ārkārtas domes sēdē tika  izveidotas trīs pastāvīgās  komitejas un apstiprināts komiteju sastāvs.

Jānis Ščerbickis noliek novada domes deputāta mandātu

08.07.2021

Jēkabpils novada pašvaldībā 5. jūlijā tika saņemts deputāta Jāņa Ščerbicka iesniegums par deputāta pilnvaru izbeigšanu pirms termiņa.

Ievēl Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietniekus

02.07.2021

1. jūlijā Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis izsludināja novada domes ārkārtas sēdi, kurā tika izskatīti desmit darba kārtības jautājumi, tajā skaitā tika apstiprināts lēmumprojekts par saistošo noteikumu Nr.1 “Jēkabpils novada pašvaldības nolikums” apstiprināšanu.

Jēkabpils novadā uzvar "Latvijas attīstībai"

07.06.2021

Pašvaldību vēlēšanās Jēkabpils novadā uzvarēja “Latvijas attīstībai”, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas provizoriskie dati pēc balsu saskaitīšanas visos 32 iecirkņos.

Skandāls Viļānos: Ivanova VS uzņēmēji

06.04.2021

Rūgtās atmiņas par padomju laikos radīto piesārņojumu Viļānos šobrīd kavē uzņēmēja graudkopības kooperatīva “VAKS” plānus. Ieguldot apmēram trīs miljonus eiro un radot divas līdz sešas darbavietas, zemnieki jau četrus gadus šeit kaļ plānus par graudu pārkraušanas kompleksu. Pagājušonedēļ pašvaldības dome šīm iecerēm pēkšņi pateikusi "nē".

Deputātes Sprūdes “laimīgais laiks”

02.03.2021

Aizvadītajā nedēļa par plaši apspriestu tēmu kļuvusi Saeimas deputātes Karinas Sprūdes aizturēšana Polijas galvaspilsētas Varšavas lidostā, kur politiķei uzlikts sods par "Rolex" pulksteņa ievešanu no Šveices, to nedeklarējot, turklāt viņa situāciju mēģinājusi risināt, uzrādot diplomātisko pasi, lai gan nav bijusi oficiālā komandējumā.

Bordāns: Lemberga tiesas process bija simbols deviņdesmitajiem gadiem

23.02.2021

Ventspils mēra Aivara Lemberga tiesas process bija simbols deviņdesmitajiem gadiem, bet šīs valdības laikā “vairāki deviņdesmito gadu perioda elementi sāk izgaist”, šodien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes sēdes teica tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP).

Pirmās instances tiesa Lembergam piespriež 5 gadus cietumā

22.02.2021

Pēc 12 gadus ilgušas tiesāšanās pirmās instance tiesa pirmdien, 22. februārī, pasludināja saīsināto spriedumu tā sauktajā Aivara Lemberga tiesas prāvā. Rīgas apgabaltiesa Lembergam piesprieda piecus gadus cietumā, 20 000 eiro naudas sodu un mantas konfiskāciju. Tostarp tiesa nolēma konfiscēt arī Lembergam piederošo nekustamo īpašumu Puzē. Lembergu apcietināja uzreiz pēc sprieduma nolasīšanas.

Neparedzētiem gadījumiem valsts budžetā novirzīs vēl 500 miljonus eiro

16.02.2021

Valsts budžeta programma "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" tiks palielināta vēl par 500 miljoniem eiro, tādējādi šogad plānotā summa neparedzētiem gadījumiem pārsniegs 800 miljonus eiro.

Sākas priekšvēlēšanu aģitācijas periods, atgādina par ierobežojumiem

07.02.2021

6. februārī, Latvijā sākas priekšvēlēšanu aģitācijas periods, kas ilgs līdz vēlēšanu dienai – 5. jūnijam. KNAB atgādina par šajā periodā noteiktajiem aģitācijas ierobežojumiem informatīvajā telpā un citviet, kā arī aicina ziņot par pārkāpumiem.

Sāktais kriminālprocess liek uzvirmot Jēkabpils politikas klanu cīņām

31.01.2021

Jēkabpils, kuras oficiālais sauklis ir “Labo pārmaiņu pilsēta”, pēdējo nedēļu laikā piedzīvoja vairākus satricinājumus: Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) kratīšanu  pašvaldības struktūrās un ar politiķiem saistītos uzņēmumos, divi aizturēti pilsētas domes deputāti, mēra atkāpšanās no amata. Ticis pie aizdomās turētā statusa, nu jau bijušais Jēkabpils mērs Aivars Kraps ("Latvijas attīstībai") Latvijas Televīzijas raidījumam “De facto” tagad apgalvo, ka viņam pašam esot daudz stāstāmā par politiskajiem oponentiem. Līdz ar to vēlēšanu gads Jēkabpilī ir iesācies ar attiecību saasinājumu starp pilsētā ilgstoši konkurējušajiem politiskajiem grupējumiem.

Mežigorje Latvijas gaumē?

20.05.2020

Mūsu demokrātiskajā Latvijā briest nopietns korupcijas skandāls, kas savā apmērā līdzinās situācijai ar pārmērīgajiem Janukoviča īpašumiem. Skandāla centrālā figūra ir esošā premjerministra dz;ivesbiedre Anda Kariņa. Tiek solīts, ka ar Kariņa sievas darījumiem vistuvākajā laikā sāks nodarboties Valsts policija.

Visa iesākums ir jaunizveidotās partijas “Likums un kārtība” līdera Alda Gobzema paziņojums par to, ka premjers un viņa sieva ir iejaukti liela apmēra naudas līdzekļu operācijās. Runa nav par kaut kādām banālām “ naudām kancelejas piederumiem”, bet gan līdzekļiem, kuri pielīdzināmi visai solīdai valsts budžeta daļai. Tātad par līdzekļu legalizāciju, kuri iegūti noziedzīgā veidā vai arī tādas izcelsmes, par kuru izcelsmi vajadzētu zināt valsts drošības struktūrām.

Nedēļas skaitlis
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Noskaidrota iespējamā vainīgā persona lielgabala demontāžā
Citēju Gundaru Kalvi no žurnālistes Elitas Veidemanes intervijas: ‘’ Labi, izteikšu salīdzinājumos. Iedomājieties: jūsu ģimenē ir noslepkavots kāds tuvs cilvēks. Slepkava ir aizlaidies, atstājot uz galda slepkavības ieroci – asiņainu dunci. Ar piekodinājumu, ka šo dunci nedrīkst aiztikt. Katru dienu jūs ejat garām šim asiņainajam rīkam, tas jums visu atgādina, bet jūs neko nevarat izmainīt. Un šajā – lielgabala – gadījumā pat nav runa par vienu cilvēku, ir runa par simtiem tūkstošu manu tautiešu, kurus iznīcinājis aisņainais padomju režīms. Tas ir slepkavības ierocis, ar kuru tika slepkavota latviešu nācija. Bet no varmāku puses ir pavēle: tu nedrīksti novākt šo slepkavības ieroci.’’. neatkariga.nra.lv/intervijas/369248-gundars-kalve-cilveks-kurs-nograva-jekabpils-okupantu-pieminekli-vinam-draud-cietums Gundars Kalve. Cilvēks, kurš nogrāva Jēkabpils okupantu “pieminekli”. Viņam draud cietums (nra.lv) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ???? Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. Sīkāk...
Kultūras notikumu apskats 07.10.2021
Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
Svētīgi, Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš Sīkāk...
Vismaz trīs Jēkabpils domes deputāti iesaistīti kriminālprocesos
Pirms diviem gadiem radās aizdomas par nekvalitatīvu ielu remontu Jēkabpilī.
“Pirmkārt, sagaidīsim rezultātus, otrkārt, skatīsimies, kas tieši tur nav kārtībā, tad lemsim. Objektam ir piecu gadu garantija. Tagad es nevaru teikt, kas būs, ja būs. Paskatīsimies, kādi būs rezultāti. Jācer, ka tie būs labi,” sacīja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps ("Gods kalpot mūsu Latvijai") Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top