Trešdiena,
20.Oktobris 2021
Vārda dienas: Leonīda, Leonīds, Сергей, Юлиан, Капитолина Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Pasaulē

Pasaulē protestē pret Covid-19 ierobežojumiem un vakcināciju

16.08.2021
Nedēļas nogalē daudzās pasaules valstīs notika iedzīvotāju protesti pret, viņuprāt, nepamatoto prasību publiskās vietās uzrādīt apliecinājumu par imunitāti pret Covid-19 un obligāto vakcināciju. Francijā un Taizemē policija bija spiesta pielietot asaru gāzi un citus speciālos līdzekļus.

Francijā demonstrācijas notika jau piekto nedēļas nogali, un tajās piedalījās tūkstošiem iedzīvotāju. Cilvēki nosodīja prasību uzrādīt tā dēvēto Covid-19 caurlaidi restorānos, bāros un sporta arēnās, kā arī tālsatiksmes vilcienos, lidmašīnās un autobusos.

Viņi uzsvēra, ka šis dokuments ierobežo brīvību un ir slēpts veids, kā piespiest vakcinēties pret Covid-19. Galvaspilsētas Parīzes ielās bija izvietoti apmēram 1600 policisti, kuri centās novērst nesankcionētu aktīvistu rīcību. 

Savukārt Taizemē uz premjerministra rezidenci devās vairāki simti agresīvi noskaņotu protestētāju, kas meta akmeņus un nelielas degbumbas uz policijas iecirkņiem.

Kārtības sargi bija spiesti pielietot ūdens lielgabalus un citus speciālos līdzekļus.

Bet ASV pilsētā Losandželosā viens cilvēks guva ievainojumus kautiņa laikā starp vakcinācijas pretiniekiem un viņu oponentiem.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Kultūras notikumu apskats 07.10.2021
Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
Svētīgi, Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš Sīkāk...
Vismaz trīs Jēkabpils domes deputāti iesaistīti kriminālprocesos
Pirms diviem gadiem radās aizdomas par nekvalitatīvu ielu remontu Jēkabpilī.
“Pirmkārt, sagaidīsim rezultātus, otrkārt, skatīsimies, kas tieši tur nav kārtībā, tad lemsim. Objektam ir piecu gadu garantija. Tagad es nevaru teikt, kas būs, ja būs. Paskatīsimies, kādi būs rezultāti. Jācer, ka tie būs labi,” sacīja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps ("Gods kalpot mūsu Latvijai") Sīkāk...
Vismaz trīs Jēkabpils domes deputāti iesaistīti kriminālprocesos
gan jau ievēlēs atkal un varēs tālāk šeptēt:) Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top