Piektdiena,
28.Janvāris 2022
Vārda dienas: Kārlis, Spodris, Прохор, Иван, Гаврила, Павел Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Pasaulē

Par jauno Covid-19 omikrona paveidu vēl zināms maz

29.11.2021

Ziņas jaunatklāto koronavīrusa omikrona paveidu ir jauns izaicinājums globālajā cīņā ar Covid-19 pandēmiju, kas izraisa veselības ekspertu, politiķu un uzņēmēju satraukumu.

Pasaulē protestē pret Covid-19 ierobežojumiem un vakcināciju

16.08.2021

Nedēļas nogalē daudzās pasaules valstīs notika iedzīvotāju protesti pret, viņuprāt, nepamatoto prasību publiskās vietās uzrādīt apliecinājumu par imunitāti pret Covid-19 un obligāto vakcināciju. Francijā un Taizemē policija bija spiesta pielietot asaru gāzi un citus speciālos līdzekļus.

Izvirdis vulkāns Etna

10.08.2021

Ar skaļu blīkšķi pamatīgu lavas klājumu izvirdis Eiropas lielākais vulkāns Etna, naksnīgajās debesīs izšaujot karstas pelnu plēksnes.

Lietuva sākusi izraidīt migrantus atpakaļ uz Baltkrieviju

03.08.2021

Lietuvas robežsargi aizvadītajā naktī uz robežas ar Baltkrieviju aizturējuši un likuši atgriezties Baltkrievijā vairākiem desmitiem migrantu, otrdien Lietuvas Radio apstiprināja iekšlietu ministres vietnieks Arnolds Abramavičs. Dažviet robežsargiem palīdzēja militārā policija un kinologi ar suņiem.

Grieķija piedzīvo smagāko karstuma vilni trijās desmitgadēs

03.08.2021

Grieķija šobrīd piedzīvo smagāko karstuma vilni trijās desmitgadēs, pirmdien paziņoja Grieķijas premjers Kiriaks Micotakis.

Lietuvā un Igaunijā strauji pieaug inficēšanās ar Covid-19

22.07.2021

Latvijas abās kaimiņvalstīs strauji palielinājusies Covid-19 izplatība. Lietuvā pēdējā diennaktī apstiprināti 176 jauni inficēšanās gadījumi, bet Igaunijā – 96.

Itālijā gavilē pēc uzvaras Eiropas futbola čempionātā

12.07.2021

Futbols ir pasaulē populārākais sporta veids, un 11. jūlijā daudzi sekoja līdzi Eiropas futbola čempionāta finālam, kur par kausu cīnījās Itālija un Anglija. Kad itāļi pēcspēles 11 metru sitienos nodrošināja uzvaru pār angļiem, itāļu līdzjutēji visā pasaulē gavilēja un rīkoja ielu ballītes.

ES sāk darboties digitālais Covid-19 sertifikāts

01.07.2021

Eiropas Savienībā (ES) ceturtdien, 1. jūlijā, sāks darboties digitālais Covid-19 sertifikāts, kam būs jāatvieglo ceļošana starp ES dalībvalstīm. Tomēr rīka izmantošanu var apdraudēt pirmo reizi Indijā atklātā koronavīrusa Covid-19 paveida straujā izplatīšanās Eiropā. Bet aviācijas nozares pārstāvji brīdina, ka digitālais sertifikāts var izraisīt haosu Eiropas lidostās.

ES spriež par vienotiem minimālās algas aprēķina principiem

05.05.2021

Eiropas Savienības (ES) valstu līderi šonedēļ pulcēsies Portugāles pilsētā Porto uz Sociālo samitu. Tā mērķis ir apspriest progresu, kas pēdējos gados ir panākts sociālā nodrošinājuma radīšanā eiropiešiem. Viens no svarīgākajiem priekšlikumiem šajā jomā ir vienoto minimālās algas noteikšanas principu izveidošana. Par šo jautājumu tagad šķēpi tiek lauzti Eiropas Parlamentā (EP).

Igaunijā nosaka jaunus ierobežojumus cīņā ar koronavīrusu

03.03.2021

Igaunijas valdība nolēmusi no sestdienas, 6.marta, noteikt jaunus ierobežojumus cīņā ar Covid-19, jo epidemoloģiskā situācija valstī turpina pasliktināties.

Eiropas Komisija rosina veidot Covid-19 "zaļās caurlaides"

02.03.2021

Eiropas Komisija gatavo normatīvos aktus, kas ļaus Eiropas Savienībā (ES) veidot pret Covid-19 vakcinēto un testēto cilvēku sarakstu. Nākotnē to varētu izmantot, lai regulētu cilvēku pārvietošanos un citas aktivitātes.

ES vadībai radikāli jāmaina stratēģija nevienlīdzības mazināšanai1

11.02.2021

Jau pirms koronavīrusa Covid-19 izraisītās krīzes Eiropas Savienībā (ES) bija augsta ienākumu nevienlīdzība un liels nabadzības riskam pakļauto iedzīvotāju skaits. Pēdējā gada laikā šīs problēmas ir padziļinājušās. Eiropas Komisija (EK) plāno investēt prāvus līdzekļus, lai palīdzētu mazināt vīrusa pandēmijas sekas, tāpēc arvien biežāk izskan aicinājumi ES vadībai nopietni pievērsties nabadzības un ienākumu nevienlīdzības mazināšanai. 

Bahamās izglābj 3 "mūsdienu Robinsonus"

11.02.2021

Bahamās izglābti trīs Kubas iedzīvotāji. Viņi uz neapdzīvotas salas bija spiesti pavadīt 33 dienas. 

Lietuvā atkal darbosies slēpošanas centri

03.02.2021

Lietuvas valdība atļāvusi atsākt darbu slēpošanas centriem. Tomēr pagaidām uz tiem varēs doties tikai attiecīgās pašvaldības iedzīvotāji.

Polijā darbu atsāk kultūras iestādes un iepirkšanās centri

02.02.2021

1. februārī Polijā darbu atsākušas daudzas Covid-19 pandēmijas dēļ slēgtās kultūras iestādes un tirdzniecības centri. Tomēr vismaz līdz martam būs slēgta lielākā daļa izglītības iestāžu.

Krievijas vakcīna pret Covid-19 «Sputnik V» uzrādījusi 91,6 efektivitāti

02.02.2021

Krievijas ražotā “Sputnik V” vakcīna pret Covid-19 uzrādījusi teju 92% efektivitāti. Par to liecina akadēmiskajā žurnālā “The Lancet” publicētie dati, kas iegūti jaunā trešās izmēģinājuma fāzes pētījuma laikā, kurā piedalījās 20 000 dalībnieku.

Breksita sekas: Lielbritānija vairs nebūs "Erasmus" programmā

01.02.2021

Lielbritānija vairs nepiedalīsies studentu mobilitātes programmā “Erasmus+”. Visvairāk uz Lielbritāniju un no šīs valsts devušies studenti, lai mācītos uzņēmējdarbības, mākslas vai veselības aprūpes studiju programmās. Latvijas studentiem tas gan nav bijis populārākais galamērķis. Arī ārpus “Erasmus” programmas studentiem arvien ir iespējas doties uz Lielbritāniju, taču mobilitāte būs sarežģītāka.

Daudzviet Eiropā lemj par jauniem ceļošanas ierobežojumiem

31.01.2006

Pēdējās nedēļas laikā vairākas Eiropas Savienības valstis lēmušas par papildu ceļošanas ierobežojumiem ar mērķi novērst tālāku Covid-19 izplatību sabiedrībā. Īpašas bažas ir par jaunajiem Covid-19 paveidiem, kuri varot būt vēl lipīgāki.

Nedēļas skaitlis
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Noskaidrota iespējamā vainīgā persona lielgabala demontāžā
Citēju Gundaru Kalvi no žurnālistes Elitas Veidemanes intervijas: ‘’ Labi, izteikšu salīdzinājumos. Iedomājieties: jūsu ģimenē ir noslepkavots kāds tuvs cilvēks. Slepkava ir aizlaidies, atstājot uz galda slepkavības ieroci – asiņainu dunci. Ar piekodinājumu, ka šo dunci nedrīkst aiztikt. Katru dienu jūs ejat garām šim asiņainajam rīkam, tas jums visu atgādina, bet jūs neko nevarat izmainīt. Un šajā – lielgabala – gadījumā pat nav runa par vienu cilvēku, ir runa par simtiem tūkstošu manu tautiešu, kurus iznīcinājis aisņainais padomju režīms. Tas ir slepkavības ierocis, ar kuru tika slepkavota latviešu nācija. Bet no varmāku puses ir pavēle: tu nedrīksti novākt šo slepkavības ieroci.’’. neatkariga.nra.lv/intervijas/369248-gundars-kalve-cilveks-kurs-nograva-jekabpils-okupantu-pieminekli-vinam-draud-cietums Gundars Kalve. Cilvēks, kurš nogrāva Jēkabpils okupantu “pieminekli”. Viņam draud cietums (nra.lv) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ???? Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. Sīkāk...
Kultūras notikumu apskats 07.10.2021
Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
Svētīgi, Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš Sīkāk...
Vismaz trīs Jēkabpils domes deputāti iesaistīti kriminālprocesos
Pirms diviem gadiem radās aizdomas par nekvalitatīvu ielu remontu Jēkabpilī.
“Pirmkārt, sagaidīsim rezultātus, otrkārt, skatīsimies, kas tieši tur nav kārtībā, tad lemsim. Objektam ir piecu gadu garantija. Tagad es nevaru teikt, kas būs, ja būs. Paskatīsimies, kādi būs rezultāti. Jācer, ka tie būs labi,” sacīja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps ("Gods kalpot mūsu Latvijai") Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top