Piektdiena,
28.Janvāris 2022
Vārda dienas: Kārlis, Spodris, Прохор, Иван, Гаврила, Павел Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Notikumi

Jēkabpilietim izkrāpti vairāk nekā 1,9 tūkstoši eiro

10.12.2021

Kāds Jēkabpils iedzīvotājs mobilajā tālrunī saņēma īsziņu, kurā bija rakstīts, ka viņa bankas konts ir apdraudēts, tāpēc, izmantojot norādīto saiti, jāatver vietne, kurā jāievada bankas konta piekļuves dati. 

NVD anulējis pirmos 12 viltotos Covid-19 sertifikātus

25.08.2021

Nacionālais veselības dienests (NVD), pamatojoties uz līdz šim saņemto informāciju no Valsts policijas, ir anulējis pirmos 12 viltotos Covid-19 sertifikātus, apliecināja NVD.

Jēkabpils novadā mežā bija apmaldījušies cilvēki

13.08.2021

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 12. augusta plkst. 6.30 līdz 13. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi.

Šogad septiņos mēnešos uz ceļa gājuši bojā 69 cilvēki

10.08.2021

Šī gada septiņos mēnešos uz ceļiem bojā gājuši 69 cilvēki, bet pērn tādā pašā laika posmā bija gājuši bojā 63 cilvēki, Latvijas Radio pastāstīja Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Juris Jančevskis.

Ceļu satiksmes negadījumā Salas pagastā cietusi sieviete

03.08.2021

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 21 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 15 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi ar vienu fiziski cietušo personu.

Jēkabpils novadā izņem, iespējams, narkotiskās vielas saturošus augus

22.07.2021

20. jūlijā Jēkabpils novadā meža apvidū likumsargi izņēma 195, iespējams, narkotiskās vielas saturošus augus. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Jēkabpilī, vīrietim par agresīvu uzvedību policija piemēro nauda sodu

13.07.2021

12. jūlijā Jēkabpils autoostā vīrietis, būdams alkohola reibumā, pārkāpa vispārpieņemtās uzvedības normas un traucēja personu mieru, kā arī vēlāk nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām. Par notikušo tika sākti 2 administratīvā pārkāpuma procesi un vīrietim piemēroti naudas sodi kopumā par 130 eiro.

Sprādzienā Jēkabpilī vīrietis gūst plašus ķermeņa apdegumus

09.07.2021

8. jūlijā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī tika saņemta informācija, ka Jēkabpilī kādā daudzdzīvokļu mājā ir noticis sprādziens. Dzīvoklī, kurā notika eksplozija, tika konstatēts vīrietis, kurš bija guvis plašus termiskus ķermeņa apdegumus. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Atašienes pagastā gājis bojā motocikla vadītājs

28.06.2021

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 16 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums bez fiziski cietušām personām.

Autovadītājs alkohola reibumā, cenšas aizbēgt no policistiem

09.06.2021

Svētdien, 6. jūnijā, likumsargi saņēma informāciju, ka kāda transportlīdzekļa vadītājs, iespējams, ir sēdies pie stūres, būdams alkohola reibumā. Norādītajām pazīmēm atbilstoša automašīna tika pamanīta Jēkabpils novadā, taču tās vadītājs nepakļāvās amatpersonu prasībām apturēt transportlīdzekli un sāka bēgšanu. Automašīna tika apturēta Jēkabpilī, un par notikušo ir sākts viens kriminālprocess un 2 administratīvo pārkāpumu procesi. 

Jēkabpilī apzog un izposta māju pagalmus

13.05.2021

Naktī uz 23. aprīli, Jēkabpilī, nozagts soliņš, kas nesen bija uzlikts pie Draudzības alejas 23. mājas ieejas. Savukārt aizvadītajās dienās no Viesītes ielas 18. mājas ieejas pazudusi atkritumu urna, informē SIA JK Namu pārvalde sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Skolniece.

Uzsāk kriminālprocesu pret pašvaldības deputātu būvuzņēmumu

12.05.2021

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde 2021. gada februārī uzsāka kriminālprocesu par būvniecības nozares uzņēmumā veiktu grāmatvedības uzskaitē neuzrādītas darba samaksas izmaksu, izvairīšanos no nodokļu nomaksas un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju lielā apmērā. Uzņēmuma amatpersona ir pilsētas domes deputāts, kura uzņēmums vairāku gadu garumā regulāri piedalījās un uzvarēja pašvaldību rīkotajos iepirkumos, portālu "Delfi" informēja VID Sabiedrisko attiecību daļa.

Ātruma kontroles maratonā pieķerts 551 ātrumpārkāpējs

23.04.2021

Šogad jau sesto gadu norisinājās “24 stundu ātruma kontroles maratons”, šoreiz likumsargi kopumā pieķēruši 551 ātrumpārkāpēju, savukārt ar fotoradariem šajā laikā fiksēti kopā 1303 pārkāpumi. Lielākais ātrumpārkāpums fiksēts Rīgas reģionā, kur kāds automašīnas “BMW” vadītājs traucās ar 190 kilometriem stundā. Savukārt četriem autovadītājiem par atļautā braukšanas ātruma neievērošanu piemērotstransportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums

Jēkabpilī izņem 41 460 cigaretes un 25 litrus alkohola

25.03.2021

Turpinot aktīvu darbu saistībā ar akcizēto preču nelikumīgu apriti, šī gada 23. martā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas un Kriminālpolicijas biroja Jēkabpils reģionālās nodaļas darbinieki veica kontrolpirkumu, kā arī veica kratīšanu iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros un kopumā izņēma 41 460 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām un 25 litrus alkohola. Policijā abos gadījumos ir uzsākti kriminālprocesi, ziņo Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

Noskaidrota iespējamā vainīgā persona lielgabala demontāžā1

08.03.2021

Kā iepriekš tika ziņots, šī gada 24. februārī ap pulksten 9.00 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī tika saņemta informācija, ka Jēkabpilī, Rīgas ielā 205, no piemiņas vietas ir demontēts piemineklis – lielgabals. Policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess. 

Jēkabpils iecirknis meklē attēlā redzamo vīrieti

25.02.2021

Aizdomās par smaga nozieguma izdarīšanu Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknis meklē attēlā redzamo vīrieti.

Jēkabpilī patvaļīgi demontēts lielgabals

24.02.2021

Naktī no 23. uz 24. februāri no parka teritorijas Rīgas ielā 205 patvaļīgi demontēts un aizvests tajā esošais lielgabals.

Jēkabpilī no dzīvokļa nozog 2 mobilos tālruņus un maku

22.02.2021

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 44 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. 

Nepakļaujoties policistu prasībām, vīrietis izraisa ugunsgrēku

19.02.2021

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 11 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 9 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām.

Brīvdienās Jēkabpilī aizturēts dzērājšoferis

15.02.2021

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 32 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 8 administratīvo pārkāpumu lēmumi.

Pērn reģistrēts pēdējā desmitgadē lielākais elektrotraumu skaits

15.02.2021

Latvijā pagājušajā gadā reģistrēts pēdējā desmitgadē lielākais elektrotraumu skaits, informēja AS "Sadales tīkls" pārstāvji.

Jēkabpilī atklāj nelegālo akcīzes preču tirdzniecības vietu

04.02.2021

Šī gada 29. janvārī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa amatpersonas, veicot kontrolpirkumus, lai identificētu personas, kuras veic nelegālu akcīzes preču tirdzniecību, Jēkabpilī kādā privātmājā izņēma 640 cigaretes un 17 litrus alkohola. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.   

Viesītes novadā medību laikā tiek nāvējoši sašauts kāds vīrietis

27.01.2021

26. janvārī Viesītes novadā medību laikā tika sašauts vīrietis, kurš gāja bojā notikuma vietā pirms mediķu ierašanās. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Nedēļas skaitlis
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Noskaidrota iespējamā vainīgā persona lielgabala demontāžā
Citēju Gundaru Kalvi no žurnālistes Elitas Veidemanes intervijas: ‘’ Labi, izteikšu salīdzinājumos. Iedomājieties: jūsu ģimenē ir noslepkavots kāds tuvs cilvēks. Slepkava ir aizlaidies, atstājot uz galda slepkavības ieroci – asiņainu dunci. Ar piekodinājumu, ka šo dunci nedrīkst aiztikt. Katru dienu jūs ejat garām šim asiņainajam rīkam, tas jums visu atgādina, bet jūs neko nevarat izmainīt. Un šajā – lielgabala – gadījumā pat nav runa par vienu cilvēku, ir runa par simtiem tūkstošu manu tautiešu, kurus iznīcinājis aisņainais padomju režīms. Tas ir slepkavības ierocis, ar kuru tika slepkavota latviešu nācija. Bet no varmāku puses ir pavēle: tu nedrīksti novākt šo slepkavības ieroci.’’. neatkariga.nra.lv/intervijas/369248-gundars-kalve-cilveks-kurs-nograva-jekabpils-okupantu-pieminekli-vinam-draud-cietums Gundars Kalve. Cilvēks, kurš nogrāva Jēkabpils okupantu “pieminekli”. Viņam draud cietums (nra.lv) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ???? Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. Sīkāk...
Kultūras notikumu apskats 07.10.2021
Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
Svētīgi, Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš Sīkāk...
Vismaz trīs Jēkabpils domes deputāti iesaistīti kriminālprocesos
Pirms diviem gadiem radās aizdomas par nekvalitatīvu ielu remontu Jēkabpilī.
“Pirmkārt, sagaidīsim rezultātus, otrkārt, skatīsimies, kas tieši tur nav kārtībā, tad lemsim. Objektam ir piecu gadu garantija. Tagad es nevaru teikt, kas būs, ja būs. Paskatīsimies, kādi būs rezultāti. Jācer, ka tie būs labi,” sacīja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps ("Gods kalpot mūsu Latvijai") Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top