Piektdiena,
28.Janvāris 2022
Vārda dienas: Kārlis, Spodris, Прохор, Иван, Гаврила, Павел Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Kultūra

Jēkabpils pilsētas svētki

17.08.2021
Šogad Jēkabpils pilsētas svētkus atzīmēsim augustā. Dažādās aktivitātēs, kas norisināsies pilsētā gandrīz nedēļas garumā, būs iespēja gūt svētku atmosfēru, pēc kuras visi esam noilgojušies. Ieplāno no 16.  līdz 21. augustam atzīmēt pilsētas 351 gada dienu!

Visas nedēļas laikā norisināsies dažādi notikumi, un informācijai par tiem aicinām sekot līdzi jekabpils.lv, www.jkp.lvwww.jekabpilssc.lv un Jēkabpils sociālo tīklu profilos.
 
Pirmdienas vakarā tiks atklāts  vides objekts “Labklājība”. Objekts tiks atklāts ar klezmeru mūzikas ansambļa “L’Chaim” koncertu. Rēzeknes instrumentālajā ansamblī L’Chaim apvienojušies profesionāli mūziķi – Kristaps Višs (ģitāra), Jevģēņijs Skritņiks (basģitāra), Eduards Geikins-Tolstovs (perkusijas), Zane Vnacāne ( akordeons).  Ebreju tautas mūzikas izpildītājus dēvē arī par klezmeriem. Klezmers ir mūzikas žanrs, kas saistīts ar ebreju kultūru un 20. gadsimta sākuma klejojošajiem mūziķiem.
 
Otrdienas vakarā īpašā koncertā Mežaparkā uzstāsies metālpūšaminstrumentu kvintets “BRASS.EDU”. “BRASS.EDU”  ir vienīgais klasiskais BRASS kvintets Latvijā, kurš aktīvi veido dažādas koncertu programmas. Programmā ir iekļauti dažādu skaņdarbu aranžējumi kvintetam, kā arī oriģināldarbi kvintetam un viegla džeza mūzika. Mūziķi koncerta laikā atradīsies laivās, savukārt apmeklētāji aicināti koncertu vērot no Mežaparka pludmales. Trešdienā dažādās aktivitātēs iespējams piedalīties jauniešiem. Kā arī Jēkabpils Sporta centrs organizē “Staro” nakts orientēšanos ar uzdevumiem visai ģimenei. Vairāk informācijas www.jekabpilssc.lv
 
Ceturtdienas vakarā Kena parka estrādē notiks grupas “Galaktika” koncerts. Piektdienas un svētdienas vakarā Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros Krustpils saliņā norisināsies Jēkabpils Blūza dienas. Sestdienas rītu uzsāksim aktīvi – plkst. 9.00 aicinot uz rīta vingrošanu “Pamodini sevi pilsētas svētkiem”, bet jau plkst. 10.00 aicinām vērot SUP rīta braucienu Daugavā. Sestdienā norisināsies arī lielais Amatnieku dižtirgus, kas atradīsies laukumā pie tirdzniecības centra DEPO, savukārt Kena parkā estrādē atradīsies grāmatu tirdziņš.
 
Aicina iedzīvotājus būt saprotošiem, sekot līdzi aktuālākajai informācijai, jo pasākuma norises plānā iespējami papildinājumi un izmaiņas, ka arī, svinot svētkus, ievērot valstī noteiktos drošības noteikumus. Pasākumi pilsētas svētku laikā ir bez maksas, ja vien nav norādīts pretēji. Aicinām iepazīties ar pasākumu apmeklēšanas un drošības noteikumiem, sekot līdzi aktuālākajai informācijai. Pasākumu norise tiek fiksēta video un foto formātā.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Noskaidrota iespējamā vainīgā persona lielgabala demontāžā
Citēju Gundaru Kalvi no žurnālistes Elitas Veidemanes intervijas: ‘’ Labi, izteikšu salīdzinājumos. Iedomājieties: jūsu ģimenē ir noslepkavots kāds tuvs cilvēks. Slepkava ir aizlaidies, atstājot uz galda slepkavības ieroci – asiņainu dunci. Ar piekodinājumu, ka šo dunci nedrīkst aiztikt. Katru dienu jūs ejat garām šim asiņainajam rīkam, tas jums visu atgādina, bet jūs neko nevarat izmainīt. Un šajā – lielgabala – gadījumā pat nav runa par vienu cilvēku, ir runa par simtiem tūkstošu manu tautiešu, kurus iznīcinājis aisņainais padomju režīms. Tas ir slepkavības ierocis, ar kuru tika slepkavota latviešu nācija. Bet no varmāku puses ir pavēle: tu nedrīksti novākt šo slepkavības ieroci.’’. neatkariga.nra.lv/intervijas/369248-gundars-kalve-cilveks-kurs-nograva-jekabpils-okupantu-pieminekli-vinam-draud-cietums Gundars Kalve. Cilvēks, kurš nogrāva Jēkabpils okupantu “pieminekli”. Viņam draud cietums (nra.lv) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ???? Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. Sīkāk...
Kultūras notikumu apskats 07.10.2021
Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
Svētīgi, Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš Sīkāk...
Vismaz trīs Jēkabpils domes deputāti iesaistīti kriminālprocesos
Pirms diviem gadiem radās aizdomas par nekvalitatīvu ielu remontu Jēkabpilī.
“Pirmkārt, sagaidīsim rezultātus, otrkārt, skatīsimies, kas tieši tur nav kārtībā, tad lemsim. Objektam ir piecu gadu garantija. Tagad es nevaru teikt, kas būs, ja būs. Paskatīsimies, kādi būs rezultāti. Jācer, ka tie būs labi,” sacīja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps ("Gods kalpot mūsu Latvijai") Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top