Piektdiena,
28.Janvāris 2022
Vārda dienas: Kārlis, Spodris, Прохор, Иван, Гаврила, Павел Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
AKTUĀLI

Apstiprināts jaunizveidotā Jēkabpils novada 2021.gada budžets

02.08.2021
Jēkabpils novada domes 29. jūlija sēdē vienbalsīgi tika apstiprināts jaunizveidotā Jēkabpils novada 2021. gada budžets.

Novada budžets sagatavots atbilstoši Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma Pārejas noteikumiem – saskaitot apvienojamo pašvaldību (Jēkabpils pilsētas, Aknīstes, Krustpils, Salas, Jēkabpils un Viesītes novadu) plānotos budžeta ieņēmumus un izdevumus.

Domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis uzsver, ka apstiprinātais novada 2021.gada budžets pašlaik ir matemātiska darbība, kuras rezultātā apvienojamo teritoriju budžeti ir sasummēti vienā kopīgā budžetā. Visi iesāktie procesi pagastos un pilsētās tiek turpināti. Savukārt, plānojot jau jauno 2022. gada budžetu tiks noteiktas budžeta prioritātes, prioritārie virzieni, izvērtētas akūtākās vajadzības un iniciatīvas, lai nodrošinātu vienmērīgu novada attīstību.

2021. gada budžeta ieņēmumi kopā veido vairāk kā 62 milj. eiro, t.sk. iedzīvotāju ienākuma nodokļa prognoze (19 630 659 eiro), nekustamā īpašuma nodokļa prognoze (1 872 036 eiro) un dotācija no finanšu izlīdzināšanas fonda (11 477 831 eiro).

Būtisku daļu budžetā sastāda dažādi mērķa maksājumi (vairāk kā 20 milj. eiro), kā arī citi nodokļu un nenodokļu, un maksas pakalpojumu ieņēmumi.

Izdevumi plānoti gandrīz 95.milj.eiro apmērā. Lielāko daļu sastāda finansējums izglītībai ( vairāk kā 30 milj.eiro), pašvaldības teritoriju un mājokļu apsaimniekošanai, vides aizsardzībai (vairāk kā 19 milj.eiro), ekonomiskās darbības nodrošināšanai ( t.sk. ceļu uzturēšanai un atjaunošanai) (vairāk kā 17 milj.eiro), sociālajai jomai (virs 12 milj.eiro).

Ņemot vērā, ka lielu daļu izdevumu sastāda finansējums Eiropas Savienības finansēto projektu īstenošanai, tad procentuāli lielāko daļu veido kapitālie izdevumi – 46% no kopējiem izdevumiem. Atlīdzība veido 31% no izdevumiem.

Vairāk nekā 25 miljonus eiro pašvaldība plāno aizņemties investīciju projektu īstenošanai. Aizņēmumu atmaksai budžetā iekļauti aptuveni 4 miljoni eiro.

Budžeta atlikums uz gada sākumu kopā veidoja aptuveni 14 miljonus eiro. Uz gada beigām atlikums plānots – virs 600 tūkst. eiro apmērā.

Ar detalizētāku informāciju par Jēkabpils novada 2021.gada budžetu var iepazīties ŠEIT.Avots, foto : Jēkabpils novada pašvaldība


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Noskaidrota iespējamā vainīgā persona lielgabala demontāžā
Citēju Gundaru Kalvi no žurnālistes Elitas Veidemanes intervijas: ‘’ Labi, izteikšu salīdzinājumos. Iedomājieties: jūsu ģimenē ir noslepkavots kāds tuvs cilvēks. Slepkava ir aizlaidies, atstājot uz galda slepkavības ieroci – asiņainu dunci. Ar piekodinājumu, ka šo dunci nedrīkst aiztikt. Katru dienu jūs ejat garām šim asiņainajam rīkam, tas jums visu atgādina, bet jūs neko nevarat izmainīt. Un šajā – lielgabala – gadījumā pat nav runa par vienu cilvēku, ir runa par simtiem tūkstošu manu tautiešu, kurus iznīcinājis aisņainais padomju režīms. Tas ir slepkavības ierocis, ar kuru tika slepkavota latviešu nācija. Bet no varmāku puses ir pavēle: tu nedrīksti novākt šo slepkavības ieroci.’’. neatkariga.nra.lv/intervijas/369248-gundars-kalve-cilveks-kurs-nograva-jekabpils-okupantu-pieminekli-vinam-draud-cietums Gundars Kalve. Cilvēks, kurš nogrāva Jēkabpils okupantu “pieminekli”. Viņam draud cietums (nra.lv) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ???? Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. Sīkāk...
Kultūras notikumu apskats 07.10.2021
Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
Svētīgi, Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš Sīkāk...
Vismaz trīs Jēkabpils domes deputāti iesaistīti kriminālprocesos
Pirms diviem gadiem radās aizdomas par nekvalitatīvu ielu remontu Jēkabpilī.
“Pirmkārt, sagaidīsim rezultātus, otrkārt, skatīsimies, kas tieši tur nav kārtībā, tad lemsim. Objektam ir piecu gadu garantija. Tagad es nevaru teikt, kas būs, ja būs. Paskatīsimies, kādi būs rezultāti. Jācer, ka tie būs labi,” sacīja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps ("Gods kalpot mūsu Latvijai") Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top