Piektdiena,
28.Janvāris 2022
Vārda dienas: Kārlis, Spodris, Прохор, Иван, Гаврила, Павел Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
AKTUĀLI

Prezentē jaunizveidotā Jēkabpils novada izstrādāto struktūru

17.06.2021
16. jūnijā Apvienojamo pašvaldību finanšu komisijas sēdē tika prezentēta jaunizveidotā Jēkabpils novada izstrādātā struktūra.

Attālinātajā sēdē piedalījās Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Kristīne Ozola, izpilddirektors Guntars Gogulis, Jurisidiskā departamenta direktore Dace Gluha, kā arī  jaunievēlētie Jēkabpils novada deputāti, apkārtējo novadu priekšsēdētāji, kā arī mediju pārstāvji.

Kā sākumā informēja G. Gogulis, uzsākot struktūras projekta izstrādi, atbilstoši domes lemtajam, tika izdots Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektora rīkojums, saskaņā ar kuru tika noteiktas atbildīgās personas par Jēkabpils novada pašvaldības pārvaldes organizācijas struktūras projekta izstrādes priekšlikumu iesniegšanu, sadalot atbildību funkciju, uzdevumu grupās. 

Atbildīgajām personām tika uzdots iesniegt priekšlikumus par jaunveidojamā Jēkabpils novada darba organizāciju attiecīgajā nozarē, apzinot nepieciešamos resursus funkciju izpildes nodrošināšanai un tika noteikti šādi sasniedzamie mērķi:  

Vienveidot pakalpojuma sniegšanas standartu visa novada teritorijā.   

Pakalpojuma sniegšanu organizēt pēc iespējas tuvāk iedzīvotājam.  

Efektivizēt un centralizēt atbalsta funkciju (grāmatvedība, budžeta plānošana, informāciju un komunikāciju tehnoloģijas, juridiskais atbalsts, iepirkumi, lietvedība, personāla vadība, darba drošība) sniegšanu.   

Rīkojuma izpildes ietvaros tika organizētas diskusijas ar pašvaldību nozaru speciālistiem, izpilddirektoriem un domju priekšsēdētājiem izmantojot Team platformu. Diskusiju ietvaros tika pārrunāti jautājumi par katras pašvaldības esošo darbību un iespējamie risinājumi nākotnes darbā.

Jau pirms tika uzsākts struktūras projekts, likumdevējs ir noteicis kāds ir jaunveidojamā novada struktūras projekta saturs. Prezentētais struktūras projekts faktiski sastāv no četriem informācijas blokiem: 

Apvienojamo pašvaldību iestāžu un struktūrvienību, kapitālsabiedrību, biedrību un nodibinājumu, kā arī citu pašvaldības institūciju darbības raksturojums 

Jaunveidojamā novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību, kapitālsabiedrību, biedrību un nodibinājumu, kā arī citu pašvaldības institūciju turpmākās darbības modelis jaunizveidotajā novadā un, ja nepieciešams, arī informācija par kapitālsabiedrību, biedrību, nodibinājumu un citu pašvaldības institūciju reorganizāciju 

Jaunizveidotā novada domes administrācijas pārvaldes modelis 

Jaunizveidotā novada pašvaldības nolikuma projekts 

G. Gogulis uzsvēra, ka, ņemot vērā apvienojamo novadu reorganizācijas plāna konstatējumu daļā sniegto informāciju, apkopojot un analizējot Jēkabpils novada pašvaldības pārvaldes organizācijas struktūras projekta izstrādes darba grupu iesniegtos priekšlikumus, vadoties no galvenā principa - pašvaldības organizatoriskās struktūras optimālākais modelis ļaus sabalansēt pašvaldības darbības efektivitātes paaugstināšanu un izvairīšanos no negatīvām sociālām un ekonomiskām sekām -  ir sagatavots jaunveidojamā Jēkabpils novada pašvaldības administratīvās struktūras projekts. 

Jāatzīmē, ka likumdevējs ir noteicis, ka izstrādātais struktūras projekts līdz 1.jūnijam bija jāiesniedz Valsts reģionālās attīstības aģentūrai, ko Jēkabpils pilsētas pašvaldība attiecīgi ir arī izdarījusi. 

Diskusijās G. Gogulis vairākkārt uzsvēra un norādīja, ka šobrīd šim dokumentam nav pieņemts gala lēmums, jo tas ir jaunveidojamā novada domes kompetences jautājums.
Avots, foto : Jēkabpils pilsētas pašvaldība


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Noskaidrota iespējamā vainīgā persona lielgabala demontāžā
Citēju Gundaru Kalvi no žurnālistes Elitas Veidemanes intervijas: ‘’ Labi, izteikšu salīdzinājumos. Iedomājieties: jūsu ģimenē ir noslepkavots kāds tuvs cilvēks. Slepkava ir aizlaidies, atstājot uz galda slepkavības ieroci – asiņainu dunci. Ar piekodinājumu, ka šo dunci nedrīkst aiztikt. Katru dienu jūs ejat garām šim asiņainajam rīkam, tas jums visu atgādina, bet jūs neko nevarat izmainīt. Un šajā – lielgabala – gadījumā pat nav runa par vienu cilvēku, ir runa par simtiem tūkstošu manu tautiešu, kurus iznīcinājis aisņainais padomju režīms. Tas ir slepkavības ierocis, ar kuru tika slepkavota latviešu nācija. Bet no varmāku puses ir pavēle: tu nedrīksti novākt šo slepkavības ieroci.’’. neatkariga.nra.lv/intervijas/369248-gundars-kalve-cilveks-kurs-nograva-jekabpils-okupantu-pieminekli-vinam-draud-cietums Gundars Kalve. Cilvēks, kurš nogrāva Jēkabpils okupantu “pieminekli”. Viņam draud cietums (nra.lv) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ???? Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. Sīkāk...
Kultūras notikumu apskats 07.10.2021
Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
Svētīgi, Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš Sīkāk...
Vismaz trīs Jēkabpils domes deputāti iesaistīti kriminālprocesos
Pirms diviem gadiem radās aizdomas par nekvalitatīvu ielu remontu Jēkabpilī.
“Pirmkārt, sagaidīsim rezultātus, otrkārt, skatīsimies, kas tieši tur nav kārtībā, tad lemsim. Objektam ir piecu gadu garantija. Tagad es nevaru teikt, kas būs, ja būs. Paskatīsimies, kādi būs rezultāti. Jācer, ka tie būs labi,” sacīja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps ("Gods kalpot mūsu Latvijai") Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top