Sestdiena,
25.maijs 2024
Vārda dienas: Anšlavs, Junora, Денис, Герман Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

AKTUĀLI

Pievienojies LU Reģionālajai konferencei “Ilgtspējīgu vērtību radīšana un sabiedrības labbūtība Latvijas reģionos"

07.03.2022


Cilvēkvietas Latvijā, uz vietu balstīta pieeja reģionālajā attīstībā, inovatīvu izglītības projektu attīstība novada sabiedrības labjūtībai, labākās prakses piemēri un darbs ar vecākiem iekļaujošā klasē, izglītība ilgtspējīgai attīstībai, skolotāju izdegšana un dzīvesspēks attālināto mācību laikā – tā ir tikai neliela daļa no tēmām, kas tiks skatītas Latvijas Universitātes 80. starptautiskās zinātniskās konferences sekcijas – Reģionālā konference “Ilgtspējīgu vērtību radīšana un sabiedrības labbūtība Latvijas reģionos” darbā, konference notiks 15. martā ZOOM platformā.

Valsts meža dienests brīdina: egļu astoņzobu mizgrauzis turpina apdraudēt egļu audzes

05.03.2022


Arī šogad Valsts meža dienests aicina meža īpašniekus apsekot egļu audzes, pievēršot uzmanību egļu astoņzobu mizgrauža izplatībai. Šis bīstamais kaitēklis kokiem nodara neatgriezeniskus bojājumus, tas var invadēt ne tikai novājinātas egles un nemizotus kokmateriālus, bet labvēlīgos apstākļos var apdraudēt arī pilnīgi veselus kokus, radot meža īpašniekiem finansiālus zaudējumus. Ir īpaši svarīgi laicīgi konstatēt egļu astoņzobu mizgrauža klātbūtni.

Latvijas Pasts pārtrauc Krievijas un Baltkrievijas naudas pārvedumu pieņemšanu un izmaksu, preses izdevumu piegādi un tirdzniecību, nesūtīs komercsūtījumus3

03.03.2022


Latvijas Pasts
 nepiegādās Latvijas abonentiem Krievijā un Baltkrievijā izdotos preses izdevumus – tos, tāpat kā šajās valstīs ražotās preces, nevarēs nopirkt arī pasta nodaļās. Uz Krieviju un Baltkrieviju vairs netiks pieņemti arī naudas pārvedumi un Western Union naudas pārskaitījumi, bet Latvijā netiks izmaksāti no šīm valstīm saņemtie naudas pārvedumi un pārskaitījumi. Uz Krieviju un Baltkrieviju pārtraukta arī komercsūtījumu pieņemšana. Vienlaikus uz Ukrainu tiek pieņemti gan sūtījumi, gan naudas pārvedumi, tomēr nosūtītājiem jārēķinās ar karadarbības situāciju.

2.martā plkst.18:00 visā Jēkabpils novada teritorijā izteiks atbalstu Ukrainai

01.03.2022


 Latvijas Pašvaldību savienība aicina iedzīvotājus visās Latvijas pašvaldībās vienā laikā, trešdien, 2. martā, plkst. 18, izteikt atbalstu un solidaritāti Ukrainai tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.

Jēkabpils novada pašvaldība, atbalstot LPS aicinājumu, aicina Jēkabpils novada iedzīvotājus pulcēties Ukrainas atbalsta manifestācijā 2. martā plkst. 18, veidojot gaismas ceļu Ukrainai.

Latvijas Ārlietu ministrija aicina Latvijas valstspiederīgos pamest Krieviju un Baltkrieviju.

01.03.2022


Ņemot vērā Baltkrievijas iesaisti pilna mēroga Krievijas karadarbībā pret Ukrainu, Krievijas un Baltkrievijas bruņoto spēku pastiprināto aktivitāti Baltkrievijas teritorijā,  ievērojamiem drošības riskiem un neprognozējamu drošības situācijas attīstību tuvākajā nākotnē, aicinām Baltkrievijā esošos Latvijas valstspiederīgos pamest valsti.


Aizsardzības ministra A. Pabrika komentārs par īpašā režīma izsludināšanu Krievijas kodolspēkos

27.02.2022


Šādi Putina izteikumi un rīcība veikti apzināti, lai sētu paniku gan Ukrainā, gan starptautiskajā sabiedrībā. Ir acīmredzams, ka Krievija un pats Putins nebija gaidījuši šādu Ukrainas un demokrātiskās pasaules reakciju un vienotību pret Putina uzsākto karu. Tāpat jāatgādina, ka saskaņā ar esošo Krievijas militāro doktrīnu, draudēšana ar kodolieročiem nav nekas jauns un Krievija dažādos līmeņos to ir skandinājusi jau gadiem ilgi.


Vienlaikus jāatgādina, ka NATO arī ir kodolalianse un organizācija ir gatava arī šādām situācijām. Tomēr, ja Putins patiešām pieņems lēmumu veikt uzbrukumu ar kodolieročiem, tad viņu pilnīgi noteikti gaida Hāgas tribunāls.

Aicinu visus saglabāt mieru un neļauties iebiedēšanai.”

 


Zemessardzes 56. kaujas nodrošinājuma bataljonā notiks plānveida mācības

26.02.2022


Šodien un rīt, 26. un 27. februārī, Jēkabpils novada teritorijā notiks Zemessardzes 3. Latgales brigādes 56. kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargu iepriekš plānotas mācības, kuru galvenais mērķis ir vienības kaujas spēju uzturēšana un pilnveidošana.

Latvija nolēmusi slēgt gaisa telpu Krievijas aviokompāniju lidmašīnām, «airBaltic» aptur lidojumus uz Krieviju

26.02.2022


Latvija pieņēmusi lēmumu slēgt savu gaisa telpu Krievijas aviokompāniju lidmašīnām komerciālo lidojumu veikšanai, paziņojis satiksmes ministrs Tālis Linkaits. Viņš norāda, ka pašlaik tiek gatavots attiecīgs lēmums izskatīšanai valdības sēdē, ziņo Lsm.lv.


Daugavpilī šodien būs Ukrainas atbalsta mītiņš; ukraiņu diaspora satraukta par notiekošo dzimtenē

25.02.2022Šodien no plkst. 17.00 līdz 18.00 pie Krievijas konsulāta Daugavpilī (Krāslavas iela 46) plānots mītiņš Ukrainas atbalstam. Organizatori sociālājā tīklā facebook.com raksta: “Paudīsim solidaritāti ar Ukrainas iedzīvotājiem un nosodīsim Krievijas prezidenta Putina organizēto iebrukumu Ukrainā!

Ukraiņu diaspora Latgalē ir satraukta par notiekošo savā dzimtenē. “Trūkst informācijas par notiekošo Ukrainā, sāp sirds un smagi pārdzīvojam notiekošo,” tā situāciju Ukrainā raksturoja Latgalē dzīvojošie ukraiņi un arī latvieši, kuriem ir ģimenes saites ar Ukrainu, kā arī tiem, kuriem ir vienkārši cilvēciska līdzjūtība un vēlme palīdzēt.

Sakarā ar Ukrainā izsludināto kara stāvokli pasta sūtījumu satiksme ar Ukrainu apturēta

24.02.2022


Sakarā ar Ukrainā izsludināto kara stāvokli un pārtraukto aviosatiksmi pasta sūtījumu pieņemšana uz Ukrainu ir apturēta.Latvijas Pastā pieņemtie, bet vēl no Latvijas neizsūtītie pasta sūtījumi pagaidām tiks uzglabāti Latvijas Pasta sūtījumu apstrādes kompleksā. Naudas pārvedumi uz Ukrainu, Baltkrieviju un Krieviju var nebūt izpildāmi.


Turpinās Latvijas-Baltkrievijas robežas infrastruktūras izbūve

23.02.2022


Vakar, 22. februārī, Ministru kabineta sēdē tika izskatīts Iekšlietu ministrijas sagatavotais informatīvais ziņojums par valsts ārējās robežas apsardzībai nepieciešamās infrastruktūras izbūves gaitu un paveiktajiem darbiem uz Latvijas – Baltkrievijas robežas.

Jēkabpils Sporta skolai sekmīgi noslēdzies akreditācijas process

22.02.2022


Laikā no 17. līdz 28.janvārim notika Jēkabpils Sporta skolas kā izglītības iestādes profesionālās darbības izvērtēšana, lai novērtētu darbības kvalitāti profesionālās ievirzes izglītības programmu īstenošanā, un iestādes vadītāja Edgara Lambas profesionālās darbības novērtēšana. Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) komisija 8 ekspertu sastāvā šo procesu veica attālināti.

Dienesti Jēkabpils pilsētā veic lietus ūdens atsūknēšanas darbus

21.02.2022


Pašvaldība aicinām iedzīvotājus ziņot par tām vietām novada teritorijā, kur ir izveidojusies sarežģīta situācija ar lietus ūdens novadīšanu vai ar palu ūdeņiem.
Pašvaldībai var ziņot, zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni
+371 80205008 vai sūtot informāciju uz WhatsApp  +371 20002942

VID izmeklē Jēkabpils domniekam Gavrilovam piederoša uzņēmuma iespējamās nelikumības

19.02.2022


Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde šogad februārī uzsāka kriminālprocesu par būvniecības nozares uzņēmumā veiktu grāmatvedības uzskaitē neuzrādītas darba samaksas izmaksu, izvairīšanos no nodokļu nomaksas un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju lielā apmērā. Uzņēmuma amatpersona ir Jēkabpils pilsētas domes deputāts Andrejs Gavrilovs (“Saskaņa”), kura uzņēmums vairāku gadu garumā regulāri piedalījās un uzvarēja pašvaldību rīkotajos iepirkumos, liecina LTV rīcībā esošā informācija.

Par ūdens līmeņa paaugstināšanos

18.02.2022

 
Pagājušajā diennaktī, laika apstākļu ietekmē, Donaviņas upe appludinājusi brauktuvi Aizupes ielā un divu māju iedzīvotājiem nav iespējas piebraukt ar transporta līdzekli.

No 1.marta Jēkabpilī mainīsies siltumenerģijas tarifs; mājsaimniecībām piemēros valsts noteikto līmeni – 68,00 EURMWh

17.02.2022


Ar š.g. 1.martu spēkā stāsies jauns SIA “Jēkabpils siltums” siltumenerģijas tarifs, ko izvērtējusi un apstiprinājusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK). Salīdzinot ar piemērojamo tarifu februārī, no marta tas būs par 9,4% lielāks – 75,81 EUR/MWh. Vienlaikus mājsaimniecību lietotājiem martā un aprīlī turpinās piemērot valsts noteikto maksimālo siltumenerģijas tarifa līmeni – 68,00 EUR/MWh.

Krišjānis Feldmans: nepieciešams likumā noteikt pienākumu veidot gāzes stratēģiskās rezerves

16.02.2022


“Latvijas enerģētiskās drošības veicināšanai ir svarīgi glabāt stratēģiskās gāzes rezerves, un pienākumam veidot šādas rezerves jābūt nostiprinātam ar likumu,” sacīja Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs Krišjānis Feldmans trešdien, 16.februārī, sēdē, kurā deputāti sprieda par aktuālo situāciju gāzes tirgū Latvijā un obligātajām dabasgāzes drošības rezervēm.

„Saskaņas” deputātu bezdarbība

15.02.2022

Sākusies Latvijas 13. Saeimas pēdējā pilnā pavasara sesija. Ņemot vērā, ka vēlēšanas notiks 3. oktobrī, tuvākajā laikā mēs pamanīsim praktiski visu parlamenta deputātu enerģisko darbošanos. Priekšvēlēšanu laikā opozīcijas deputāti kļūs īpaši aktīvi, lai nonāktu savu potenciālo vēlētāju redzeslokā. Taču viņiem vajadzētu rēķināties ar to, ka vēlētāja politiskais briedums pēdējo 30 gadu laikā neapšaubāmi ir audzis un vēlētājs, atskatoties pagātnē, izvērtē, kas ar viņu noticis šajā laika posmā. 

Jēkabpils Tautas nams turpina darbību jaunās telpās

11.02.2022


Lai nodrošinātu kultūras pasākumu piedāvājuma nepārtrauktību, Jēkabpils Tautas nams vēsturiskās ēkas renovācijas laikā pārcēlies uz SIA “Daugavkrasti” telpām Mežrūpnieku ielā 2, Jēkabpilī.

Vācijas pētījums uzjunda bažas par Latvijas skolēniem izsniegta kovida testa precizitāti

11.02.2022


Vācijas Paula Ērliha institūts veicis pētījumu, salīdzinot dažādu ražotāju antigēna testus. Pētījumā pārbaudīti 245 ātrie antigēna testi un secināts, ka piektā daļa kvalitātes pārbaudījumu neiztur. Viens no Latvijā lietotajiem testiem "Hangzhou Singclean" visās pozīcijās ir novērtēts ar nulles procentu efektivitāti, vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma". Šāda informācija lasāma Lsm.lv.

Arī šogad pašvaldības varēs noteikt citus nekustamā īpašuma nodokļa nomaksas termiņus

10.02.2022


Arī šajā gadā visas pašvaldības varēs noteikt citus nekustamā īpašuma nodokļa nomaksas termiņus. To paredz Saeimā ceturtdien, 10.februārī, galīgajā lasījumā pieņemtie
grozījumi
Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumā.

Līdzīgi kā 2020. un 2021.gadā, arī šogad pašvaldības varēs noteikt spēkā esošajam regulējumam atšķirīgus nekustamā īpašuma nodokļa nomaksas termiņus un samaksu pārcelt uz vēlāku laiku līdz 2022.gada beigām.

Jēkabpils apmaksās pārstāvi Rīgā

08.02.2022


Jēkabpils novadam drīzumā Rīgā būs sava pārstāvniecība. Pašvaldībā skaidro, ka tādējādi cer būt tuvāk ministrijām, kad tās lemj par finansējuma pārdali. Pārstāvniecības jeb nelielus birojus Vecrīgā uztur daudzi. Ieguvumi no tām ir dažādi, bet grūti izmērāmi, informē Lsm.lv.

Jēkabpilī dominē kovida omikrona variants; Latvijā konstatēts vēl lipīgāks kovida omikrona varianta apakštips.

08.02.2022


Latvijā pašlaik cirkulē gan kovida vīrusa deltas, gan omikrona paveids. Omikrona variants vairākās Latvijas pilsētās kļuvis par dominējošo. Tas ņēmis virsroku, piemēram, Jelgavā, Jūrmalā, Valmierā, Jēkabpilī un Salaspilī, ziņo Lsm.lv.

Tiek meklēta meitene jēkabpiliete galvenajai lomai

05.02.2022


Jēkabpils Kultūras pārvaldes facebook.com profilā redzama izplatīta informācija, kuras autors ir Jēkabpils aktieris Edijs Zalaks.

Apstiprināts Jēkabpils novada 2022.gada budžets

05.02.2022


Vakar, 4. februārī, tika apstiprināts Jēkabpils novada pašvaldības 2022.gada konsolidētais pamatbudžets: ieņēmumi  56 572 866 EUR,  izdevumi 77 404 856 EUR.

Covid-19 ietekme uz Latvijas Pastu: patlaban īpaši skarta pakalpojumu sniegšana un piegādes lielākajās pilsētās

04.02.2022


Turpinoties Covid-19 pandēmijas negatīvajai ietekmei uz Latvijas Pasta darbību un slimojot visdažādāko profesiju darbiniekiem, bet jo īpaši – piegādē un pasta pakalpojumu sniegšanā iesaistītajiem pastniekiem un pasta nodaļu operatoriem –, pašlaik visjūtamāk skarts pasta nodaļu darbs un piegādes iespējas lielākajās pilsētās. Īpaši tas vērojams Rīgā, kā arī un Vidzemē un Zemgalē. 
Latvijas Pasts lūdz klientus būt saprotošiem attiecībā uz šo no Latvijas Pasta neatkarīgo ārējo apstākļu ietekmi – paredzams, ka nākamnedēļ Rīgā un citās pilsētās nāksies būtiski saīsināt vairāku pasta nodaļu darbalaiku, jo nodaļu darbinieki un administrācijas pārstāvji dosies palīgās nodrošināt sūtījumu piegādes.

Ūdens līmenis Daugavā lēnām krītas

03.02.2022


Ūdens līmenis pie Jēkabpils kopš 17.01.2022 ar nelielām svārstībām krītas, sasniedzot 4.34 m atzīmi.

Kritiskās situācijas dēļ ārsti aicina kļūt par asins donoriem

02.02.2022

 7. un 21. februārī no plkst. 9.00 līdz 13.00 Jēkabpils sporta hallē, Brīvības ielā 289B notiks Donoru dienas. 

Apstiprināts jaunizveidotā Jēkabpils novada 2021.gada budžets

02.08.2021

Jēkabpils novada domes 29. jūlija sēdē vienbalsīgi tika apstiprināts jaunizveidotā Jēkabpils novada 2021. gada budžets.

Par Jēkabpils novada domes priekšsēdētāju ievēl Raivi Ragaini

01.07.2021

1. jūlijā, notika jaunizveidotā Jēkabpils novada domes pirmā sēdē, kurā tika ievēlēts Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs. 

« 1 2 »
Nedēļas skaitlis
No 1. jūnija Jēkabpils novada administratīvajā teritorijā deklarētajiem vecuma pensiju sasniegušajiem iedzīvotājiem (pensionāriem, kuriem ir tiesības uz valsts sociālās apdrošināšanas pensiju), uzrādot braukšanas atvieglojumu apliecinošu dokumentu – maksa ir 0,20 eiro.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Latvijas Pasts pārtrauc Krievijas un Baltkrievijas naudas pārvedumu pieņemšanu un izmaksu, preses izdevumu piegādi un tirdzniecību, nesūtīs komercsūtījumus
Pasaule atbalsta Ukrainu.
Ukraiņi ir bezgala pateicīgi visai pasaulei par sniegto beznosacījuma atbalstu savai valstij. Civilizētā pasaule pauž politisku solidaritāti, sniedz militāro bruņojumu un humāno palīdzību, kā arī ievieš bargas sankcijas, ar mērķi liegt Krievijai iespējas īstenot asiņaino karu pret Ukrainas tautu. Valstu valdības, starptautiskas organizācijas, biznesa segments, slavenības un citi cilvēki no vairākiem valstu desmitiem drosmīgi atbalsta Ukrainu cīņā par mieru Eiropā. Civilizētās pasaules nostāja un rīcība rāda, ka civilizētajā pasaulē nav vietas barbarismam, varmācībai un agresijai, kuru tagad atklāti demonstrē Krievija. 141 pasaules valsts pauda savu solidaritāti ar Ukrainu, kad 2022. gada 2. martā ANO Ģenerālā Asambleja pieņēma rezolūciju, kas pieprasa Krievijai nekavējoties izbeigt militāro agresiju Ukrainā.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Ukraina #Ukraine #24.02.2022. #karšUkrainā #Krievijas–UkrainasKarš #StopRussianAggression #RussiaInvadedUkraine #UkraineUnderAttack #RussianWarCrimes #StopWarInUkraine #StopPutin #NoWar #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #Pērkons #DievsPērkons #Pērkoņtēvs #Pērkons–DebesuTēvs #Perkons–GodOfThunder #GodPerkons #Māra #DievieteMāra #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #Mara #Mara–GoddessOfLifeAndDeath #GoddessMara #Laima #DievieteLaima #Laima–GoddessOfDestiny #GoddessLaima #SenlatvjuSpēkazīmes #AncientLatvianSings #Pērkoņkrusts #Thunder-cross #MārasŪdeņi #Mara'sWaterSing #LaimasSlotiņa #Laima'sBroom #dievturi #dievturība #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry #politeisti #polytheists #polytheism Sīkāk...
Latvijas Pasts pārtrauc Krievijas un Baltkrievijas naudas pārvedumu pieņemšanu un izmaksu, preses izdevumu piegādi un tirdzniecību, nesūtīs komercsūtījumus
The world stands with Ukraine.
Ukrainians are deeply thankful for the unprecedented wave of support for Ukraine from around the world. The whole world is demonstrating political solidarity, providing military equipment, and humanitarian aid, and imposing sanctions in an effort to limit Russia’s ability to finance and conduct its brutal war of aggression against the people of Ukraine. Governments, international organizations, businesses, celebrities, and regular citizens from dozens of different countries stand strong with Ukraine in the fight for peace and freedom in Europe. The actions and statements of the global community have shown that there is no place in the civilized world for the barbaric and monstrous aggression that Russia is demonstrating now. 141 countries openly showed their solidarity with Ukraine on 2 March when the UN General Assembly overwhelmingly adopted a resolution demanding that Russia immediately end its military operations in Ukraine.
All the best, Skolniecins
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Ukraina #Ukraine #24.02.2022. #karšUkrainā #Krievijas–UkrainasKarš #StopRussianAggression #RussiaInvadedUkraine #UkraineUnderAttack #RussianWarCrimes #StopWarInUkraine #StopPutin #NoWar #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #Pērkons #DievsPērkons #Pērkoņtēvs #Pērkons–DebesuTēvs #Perkons–GodOfThunder #GodPerkons #Māra #DievieteMāra #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #Mara #Mara–GoddessOfLifeAndDeath #GoddessMara #Laima #DievieteLaima #Laima–GoddessOfDestiny #GoddessLaima #SenlatvjuSpēkazīmes #AncientLatvianSings #Pērkoņkrusts #Thunder-cross #MārasŪdeņi #Mara'sWaterSing #LaimasSlotiņa #Laima'sBroom #dievturi #dievturība #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry #politeisti #polytheists #polytheism Sīkāk...
Latvijas Pasts pārtrauc Krievijas un Baltkrievijas naudas pārvedumu pieņemšanu un izmaksu, preses izdevumu piegādi un tirdzniecību, nesūtīs komercsūtījumus
Мир поддерживает Украину.
Украинцы чрезвычайно благодарны за беспрецедентную волну поддержки своей страны по всему миру. Сознательное общество демонстрирует политическую солидарность, предоставляет военное оборудование, гуманитарную помощь и вводит санкции в попытке ограничить возможности России финансировать и вести жестокую агрессивную войну против народа Украины. Правительства, международные организации, бизнес, знаменитости и обычные граждане из десятков стран мира решительно поддерживают Украину в борьбе за мир и свободу в Европе. Действия и заявления мирового сообщества показали, что в цивилизованном мире нет места варварской и чудовищной агрессии, которую сейчас демонстрирует Россия. 141 страна открыто продемонстрировала свою солидарность с Украиной 2. марта, когда Генеральная Ассамблея ООН подавляющим большинством голосов приняла резолюцию, требующую от России немедленно прекратить военные действия в Украине.
С уважением, Сколниециньш
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
# Украина #Ukraine #24.02.2022. # война в Украине # Российско – Украинская Война #StopRussianAggression #RussiaInvadedUkraine #UkraineUnderAttack #RussianWarCrimes #StopWarInUkraine #StopPutin #NoWar #LatvjuDievuSvētība #ЛатвийскиеБоги #LatvianGods #Перконс #БогПерконс #Перконс– ОтецНебес #Perkons–GodOfThunder #GodPerkons #Мара #БогиняМара #Mara #Mara–GoddessOfLifeAndDeath #GoddessMara #Лайма #БогиняЛайма #Laima–GoddessOfDestiny #GoddessLaima #SenlatvjuSpēkazīmes #AncientLatvianSings #Pērkoņkrusts #Thunder-cross #MārasŪdeņi #Mara'sWaterSing #LaimasSlotiņa #Laima'sBroom #диевтуры #диевтуриба #язычники #pagans #paganism #многобожники #heathens #heathenry #политеисты #polytheists #polytheism Sīkāk...
facebook draugiem
Top